Titul našich můžů v 1. lize 2015

Novinky

Info k zápasu 3. a 4. kola Krčín a Opatovice

18.09.2014 11:06

Po dvou domácích zápasech,kdy se nám podarilo získat plný počet bodů jsme jeli po prvé na venkovní hřiště,a to na dvoukolo do Krcina a Opatovic nad Labem.

Bohužel jsme nemohli počítat s klukama kteří u nás hostuji ze Zatce, ale také i s naším bekem Martinem Benediktem a tak jsme odjeli jen se třemi obránci. Kdyby se náhodou někomu něco stalo,nebo padla červená karta byl připraven zaskočit na obraně Luboš Kroft.
U sobotního zápasu jsme očekávali, že budou obrany prevysovat nad útokem, jelikož se oba týmy pyšní dobrými brankáři a obránci...taky tomu tak bylo a od prvních minut byl zápas velmi vyrovnaný a moc gólů nepadalo...celý první poločas se tahal a ani jeden z týmu nevedl o více jak jednu branku...zhruba po deseti minutách se zranil Luboš a tak jsme museli hrát o jednoho hráče méně v už tak oklestene sestavě...na konci prvního poločasu hosté vedli o jedinou branku 6:7. Ve druhém polocase obrany ještě více přitvrdily a branek padlo ještě méně...hostům se opět "podařil" deseti minutový výpadek,kdy se nepodařilo vstřelit branku, kdy se nedařilo zejména Zimmermannovi...bohužel domácí skóre otočili a zvítězili 13:12. Sestava : Majer,Priban,Havelka,Moravec,Hoblik,Zimmermann (6),Kakes (3),Kroft R. (3),Kroft L.,Šmíd. Rozhodčím zápasu byl M. Přikryl
V neděli jsme zajizdeli na půdu loňského stříbrného medailisty z Opatovic. Tento zápas předpovídal úplne jiný průběh zápasu než sobotní zápas v Krcine, jelikož domácí mají výborný útok a bylo na nás ve předu jestli jim budeme stíhat...první poločas byl opět vyrovnaný a oba týmy se střídali ve vedení, ale ani jeden z týmu si nevytvořil více jak dvoubrankový náskok...první poločas skončil vítězstvím domácích 9:8. Na začátku druhého poločasu padlo několik branek na obou stranách, nakonec se domácím podařilo vytvořit si náskok 14:11 a 15:12. Hosté se ale jeste stačili vzpamatovat a dotáhnout náskok na 15:15. Poté se vždy domácí dostali do jednogoloveho náskoku, ale hostům se vždy podařilo srovnat. Opatovicim se podařilo zhruba půl minuty před koncem vstřelit branku na 19:18. Měli jsme ještě chvilku výsledek alespoň zremizovat...vybojovali jsme si trest na prostředku pár vteřin před koncem...hod byl proveden na nohy beka a po hvizdu rozhodčího A. Lenfelda byl nařízen pokutový hod, který jsme proměnili a nakonec si odvezli bod za remízu 19:19. Sestava : Majer,Priban,Havelka,Moravec,Hoblik,Zimmermann (9),Kakes (6),Kroft R. (3),Kroft L.,Šmíd
          Další zápas nás čeká na domácím hřišti proti nováčkovi soutěže sokolu Podlazek,kteří si jako novackove moc nepocinaji a po odehraných čtyřech zapasech mají stejný počet bodů jako my - 5 a vyhrivaji se na třetím.místě prvoligové tabulky. Přijďte nás podpořit v co nejhojnejsim počtu, ať získáme další body.

Info k zápasu 2. kola Tymákov - Újezd

08.09.2014 21:00

Po minulém týdnu, kdy jsme doma porazili Nýřany 19:15 jsme v neděli 7.9. od 16:00 hostili loňského mistra z Plzně - Újezda.

Soupeř v minulém kole prohrál na domácím hřišti s celkem z Nezvěstic o jediný gol 16:17. Proti Újezdu se nám celkově moc nedaří a tak jsme do zápasu vstupovali s tím, že nemáme co ztratit a můžeme pouze získat. Do zápasu jsme nemohli počítat s Pavlem Nociarem,který u nás hostuje ze Žatce, kvůli poraněnému lýtku. Naopak už s námi mohl hrát Luboš Kroft, který musel vynechat minulý zápas s Nýřany. Začátek zápasu byl opatrný na obou stranách, kde byla vidět i nervozita, i kvuli tomu, jak byl zápas pro oba velmi důležitý. V osmé minutě byl stav 3:3, bylo to velmi vyrovnané. Poté se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek až na stav 8:6 a i když se Újezdu podařilo snížit pul minuty před koncem na rozdíl jednoho golu, tak jsme měli ještě šanci na poslední útok, po krásné přihrávce z kraje na prostředek se nám podařilo vsítit poslední branku tohoto poločasu, stav po první puli byl tedy 9:7. Do druhého poločasu jsme měli výhoz a hned se nám podařilo vstřelit branku na stav 10:7. Poté oba aktéři utkání přidávali branky až do stavu 12:9, pak jsme prostřídali útok a na plac šli "čahouni", kterým se bohužel moc nedařilo a soupeř stáhl skore na 12:11. Po vystřídání se nám opět podařilo odskočit až na tři branky a zápas jsme dohrávali převážně v útočné třetině a nedali jsme tak šanci Újezdu stav korigovat, po posledním hvizdu rozhodčího Adámka z Příchovic byl na ukazatali stav 18:15 a tak jsme se mohli radovat z druhé domácí výhry v této sezoně. Sestava - brankáři: Majer Václav, Přibáň Dominik; obrana: Benedikt Martin, Moravec Kuba, Hoblík Pavel, Havelka Vilém; útok: Kakeš Pavel (2), Kroft Roman (4), Zimmermann Lukáš (9), Kroft Luboš (1), Nociar Daniel (2).

Příští dvě utkání odehrajeme na hřištích soupeřů, kdy vyjíždíme na dvoukolo na Moravu, v sobotu od 16:00 v Krčíně a v neděli od 11:00 v Opatovicích nad Labem, kteří v loňském roce získali stříbrné medaile. Snad se nám podaří uspět a přivezeme do Tymákova nějaké body z venku.

1. LIGA : POZVÁNKA NA ZÁPAS 2. KOLA MUŽŮ TJ SOKOL TYMÁKOV VS. TJ PLZEŇ - ÚJEZD

03.09.2014 11:06