Titul našich můžů v 1. lize 2015

Novinky

Info k zápasu 9. kola v Nezvěsticích

13.10.2014 17:35

Dnes 12.10 jsme zajízděli na velmi horkou půdu do Nezvěstic,kteří loni získali bronzové medaile. Našemu soupeři se minulý víkend dařilo stejně jako nám a v obou zápasech dokázali porazit brněnské soupeře.

Před vzájemným utkáním jsme byli na druhém místě pouze o skore před týmem z Nezvěstic a tak se očekával velmi vyrovnaný a tuhý boj. V zápase nám nemoh pomoci Danko Nociar ze Žatce, který dostal kašlíček a rýmičku
Do začátku utkání jsme vstoupili lépe a ujali se vedení, bohužel domácím se vždy podařilo srovnat krok. V průběhu první pule se spíš hrála pomalejší házená a oběma útokům se dařilo držet balon. Naší obraně se přeci jen dařilo lépe a po poločase na ukazateli svítil výsledek 4:6. Ve druhém poločase padlo přece jen už více branek. Nám se prakticky celý druhý poločas dařilo držet jedno až dvoubrankový náskok, bohužel jako v zápase v Přešticích se nám nepodařilo odskočit na tři branky a tím se více uklidnit, takže jsme se strachovali až do konce zápasu, kdy na nás dolehla nervozita a vyrobili jsme několik technických chyb. Bohužel pro nás se domácím podařilo v poslední minutě stav utkání otočit a byli jsme to poprvé v zápase my, kdo musel dotahovat. Měli jsme na to zhruba pul minuty, podařilo se vybojovat faul na zhruba devítí metrech, rozhodčí Bukovský odpískal konec zápasu a my měli poslední šanci urvat alespoň bod, naštěstí se trest po čase podařilo proměnit a odvezli jsme si cennou remizu 13:13. Kdyby nám před zápasem někdo řekl,že odjedeme s bodem, tak budeme spokojeni, ale po průběhu zápasu jsme spíše zklamáni...bohužel hra v útoku opět nebyla ideální...sestava: Majer,Přibáň,Benedikt,Moravec,Hoblík,Havelka,Nociar Pavel,Zimmermann (8), Kakeš (2),Kroft Roman (2),Kroft Luboš (1),Tlustý František.
           Příští víkend jedeme na dvoukolo do Rokytnice a Studenky, tak doufám, že se hra útoku zlepší a přivezeme zpět do Tymákova nějaké body.

Info k zápasům 7. a 8. kola Tymákov vs. 1.NH Brno a Draken Brno

07.10.2014 15:57

Po minulém víkendu,kdy jsme uhráli bod za remízu v Presticich výsledkem 13:13 jsme o tomto víkendu hostili obě mužstva z Brna,v sobotu 1 Nh Brno a v neděli Draken Brno.
          Sobotní zápas jsme začli nezvykle ve 14:00 kvůli hostujícím hráčům ze Žatce,aby po našem zápase stihli přejet do nedalekých Kysic a odehrát své druholigové utkání ( kde uhráli bod za remizu 17:17). Proti nám nastoupil oslabený soupeř o několik hráčů ze základní sestavy, spíše to vypadalo, že krom třech hráčů jsme hráli proti dorostencum... Začátek zápasu tomu ale neodpovídal a soupeř z Brna si trpělivou hrou až do půlky prvního poločasu držel jedno až dvou golovy náskok, poté se nám podařilo vyrovnat a až do konce prvního poločasu si každý z týmu nevypracoval více jak jednobrankovy náskok a poločas skončil nerozhodně 10:10. Ve druhé půli jsme zlepšili obranu a získali několik balónů, které se nám v útoku podařilo proměnit a trhnout se do vedení o několik branek. Druhý poločas už byl v naší režii s konečným výsledkem 22:16 pro domácí. Rozhodčí Jancik. Sestava:Majer,Priban,Benedikt,Moravec,Hoblik,Havelka,Nociar P.,Zimmermann,Kakes,Kroft R.,Kroft L.,Nociar D.
V neděli k nám zavítal druhý nováček letošního ročníku Draken Brno,kterému se v novém ročníku ještě nepodařilo získat žádný bod. Začátek utkání byl už v 8:30 opět kvůli klukům ze Zatce, kteří hráli svůj zápas v Ejpovicich,kteří letos ještě neztratili ani bod a po divoké přestřelce byl výsledek 25:28 pro hosty. Od začátku utkání se nám podařilo získat dvougolove vedení, které se ale hostům vždy podařilo smazat...v prvním poločase jsme v útoku opět udělali nekolik technických chyb, pul minuty před koncem se hostům podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale měli jsme ještě šanci na poslední útok, kdy jsme si vybojovali trest po čase, který se Lubošovi podarilo proměnit a tak jsme první poločas vyhráli 9:7. Do druhé půle jsme vstoupili dobre a hned první útok jsme proměnili a vedli 10:7, ve zbytku zápasu obrana s brankářem hráli výborně a získali spoustu balónů a i když se nám v útoku ne příliš dařilo,tak jsme si postupně vybudovali az šesti brankový náskok, který jsme udrželi až do konce. Po posledním hvizdu rozhodčího Václavka na tabuli svítil výsledek 15:9 a tak jsme se mohli radovat z plného bodového zisku z domácího dvoukola.Sestava:Majer,Priban,Benedikt,Moravec, Hoblik,Havelka,Nociar P.,Zimmermann,Kakes,Kroft R.,Kroft L.,Nociar D.
          Pro nás to byl v podzimní části poslední domácí zápas, teď hrajeme už jen 4 zápasy na venkovních hřištích, jako první nás budou hostit Nezvestic, kteří mají stejné bodů jako my, mají pouze horší skóre, takže pujde o hodně a doufám, že do Tymakova privezeme oba body.

Pozvánka na zápasy 7. a 8. kola SO Tymákov vs. 1.NH Brno NE Tymákov vs. Draken Brno

01.10.2014 12:38