Celková tabukla 

 

1. TJ Plzeň-Újezd 17 15 0 2 324:264 30
2. TJ Sokol Krčín 17 11 2 4 329:298 24
3. TJ Přeštice 17 11 1 5 319:286 23
4. TJ Dioss Nýřany 17 11 1 5 316:294 23
5. 1. NH Brno 17 10 1 6 310:307 21
6. Sokol Tymákov 17 9 1 7 330:298 19
7. TJ Sokol Nezvěstice 17 7 1 9 296:293 15
8. TJ Sokol Podlázky 17 6 1 10 301:323 13
9. TJ Sokol Rokytnice 17 6 1 10 280:299 13
10. SSK Vítkovice 17 5 1 11 261:292 11
11. TJ Šroubárna Žatec 17 3 1 13 247:318 7
12. SK Studénka 17 2 1 14 283:324 5

 

Tabulka doma

 

1. TJ Plzeň-Újezd 10 9 0 1 198:154 18
2. TJ Přeštice 9 8 0 1 169:138 16
3. 1. NH Brno 9 7 1 1 171:148 15
4. TJ Dioss Nýřany 8 7 0 1 154:127 14
5. TJ Sokol Krčín 8 7 0 1 173:148 14
6. TJ Sokol Nezvěstice 9 6 1 2 164:139 13
7. Sokol Tymákov 9 6 0 3 172:142 12
8. SSK Vítkovice 7 4 1 2 119:113 9
9. TJ Sokol Rokytnice 8 4 1 3 145:142 9
10. TJ Šroubárna Žatec 10 3 1 6 155:177 7
11. TJ Sokol Podlázky 8 3 0 5 145:158 6
12. SK Studénka 7 2 1 4 123:122 5

 

Tabulka venku

 

1. TJ Plzeň-Újezd 7 6 0 1 126:110 12
2. TJ Sokol Krčín 9 4 2 3 156:150 10
3. TJ Dioss Nýřany 9 4 1 4 162:167 9
4. Sokol Tymákov 8 3 1 4 158:156 7
5. TJ Přeštice 8 3 1 4 150:148 7
6. TJ Sokol Podlázky 9 3 1 5 156:165 7
7. 1. NH Brno 8 3 0 5 139:159 6
8. TJ Sokol Rokytnice 9 2 0 7 135:157 4
9. TJ Sokol Nezvěstice 8 1 0 7 132:154 2
10. SSK Vítkovice 10 1 0 9 142:179 2
11. SK Studénka 10 0 0 10 160:202 0
12. TJ Šroubárna Žatec 7 0 0 7 92:141 0

 

Výsledky zápasů dle kola

Datum Čas Zápas  17. kolo Skóre
23.04.2016 14:00 TJ Přeštice  -  Sokol Tymákov 28 : 24    (15 : 12)
30.04.2016 17:45 TJ Dioss Nýřany  -  TJ Sokol Nezvěstice 22 : 20    (12 : 11)
01.05.2016 11:00 TJ Šroubárna Žatec  -  TJ Plzeň-Újezd 14 : 19    (7 : 8)
01.05.2016 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  TJ Sokol Krčín 20 : 22    (10 : 10)
01.05.2016 10:30 SK Studénka  -  SSK Vítkovice 11 : 16    (7 : 4)
01.05.2016 14:00 1. NH Brno  -  TJ Sokol Podlázky 10 : 0    (0 : 0)
Datum Čas Zápas  16. kolo Skóre
23.04.2016 16:00 TJ Sokol Krčín  -  1. NH Brno 19 : 17    (10 : 9)
24.04.2016 10:30 TJ Dioss Nýřany  -  TJ Plzeň-Újezd 15 : 14    (8 : 10)
24.04.2016 11:00 TJ Sokol Podlázky  -  SK Studénka 25 : 24    (11 : 12)
24.04.2016 11:00 SSK Vítkovice  -  TJ Sokol Rokytnice 17 : 12    (7 : 6)
24.04.2016 11:00 TJ Přeštice  -  TJ Sokol Nezvěstice 22 : 15    (10 : 8)
24.04.2016 11:30 TJ Šroubárna Žatec  -  Sokol Tymákov 12 : 21    (6 : 11)
Datum Čas Zápas  15. kolo Skóre
17.04.2016 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  TJ Přeštice 15 : 14    (7 : 5)
17.04.2016 11:00 Sokol Tymákov  -  TJ Sokol Krčín 16 : 12    (8 : 6)
17.04.2016 11:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Sokol Podlázky 18 : 16    (8 : 9)
17.04.2016 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  SK Studénka 23 : 16    (12 : 7)
17.04.2016 11:30 TJ Šroubárna Žatec  -  SSK Vítkovice 17 : 13    (10 : 8)
17.04.2016 16:00 1. NH Brno  -  TJ Dioss Nýřany 22 : 22    (10 : 11)
Datum Čas Zápas   14. kolo Skóre
16.04.2016 10:30 1. NH Brno  -  TJ Přeštice 20 : 27    (9 : 14)
16.04.2016 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Sokol Krčín 14 : 16    (8 : 8)
16.04.2016 15:00 TJ Šroubárna Žatec  -  SK Studénka 17 : 12    (8 : 7)
16.04.2016 16:00 Sokol Tymákov  -  TJ Sokol Podlázky 17 : 22    (7 : 10)
16.04.2016 16:00 TJ Plzeň-Újezd  -  SSK Vítkovice 18 : 16    (8 : 5)
16.04.2016 16:00 TJ Sokol Rokytnice  -  TJ Dioss Nýřany 19 : 21    (13 : 13)
Datum Čas Zápas   13. kolo Skóre
10.04.2016 10:30 SK Studénka  -  TJ Sokol Rokytnice 15 : 10    (7 : 3)
10.04.2016 10:30 TJ Dioss Nýřany  -  TJ Šroubárna Žatec 20 : 13    (11 : 9)
10.04.2016 11:00 TJ Sokol Podlázky  -  TJ Sokol Krčín 12 : 19    (5 : 8)
10.04.2016 11:00 SSK Vítkovice  -  1. NH Brno 11 : 16    (6 : 8)
10.04.2016 11:00 TJ Přeštice  -  TJ Plzeň-Újezd 16 : 19    (10 : 10)
10.04.2016 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  Sokol Tymákov 23 : 20    (11 : 8)
Datum Čas Zápas  12. kolo Skóre
25.10.2015 10:30 Sokol Tymákov  -  TJ Dioss Nýřany 19 : 10    (8 : 5)
25.10.2015 11:00 TJ Sokol Krčín  -  SSK Vítkovice 23 : 17    (9 : 4)
25.10.2015 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Sokol Nezvěstice 15 : 14    (7 : 9)
25.10.2015 11:30 TJ Šroubárna Žatec  -  TJ Přeštice 20 : 22    (8 : 10)
25.10.2015 14:00 1. NH Brno  -  SK Studénka 21 : 15    (12 : 7)
25.10.2015 14:30 TJ Sokol Podlázky  -  TJ Sokol Rokytnice 19 : 20    (13 : 12)
Datum Čas Zápas  11.  kolo Skóre
18.10.2015 11:00 TJ Sokol Krčín  -  TJ Přeštice 23 : 17    (10 : 12)
18.10.2015 11:00 TJ Sokol Podlázky  -  TJ Dioss Nýřany 19 : 25    (8 : 14)
18.10.2015 11:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  SSK Vítkovice 18 : 13    (10 : 6)
18.10.2015 11:00 Sokol Tymákov  -  SK Studénka 21 : 14    (11 : 5)
18.10.2015 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Sokol Rokytnice 23 : 17    (10 : 10)
18.10.2015 11:30 TJ Šroubárna Žatec  -  1. NH Brno 19 : 12    (8 : 3)
Datum Čas Zápas  10. kolo Skóre
17.10.2015 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  SK Studénka 15 : 13    (7 : 6)
17.10.2015 15:00 TJ Šroubárna Žatec  -  TJ Sokol Rokytnice 10 : 18    (6 : 9)
17.10.2015 15:30 TJ Sokol Podlázky  -  TJ Přeštice 16 : 15    (8 : 6)
17.10.2015 16:00 TJ Sokol Krčín  -  TJ Dioss Nýřany 24 : 21    (14 : 14)
17.10.2015 16:00 Sokol Tymákov  -  SSK Vítkovice 22 : 12    (9 : 3)
17.10.2015 16:00 TJ Plzeň-Újezd  -  1. NH Brno 25 : 17    (15 : 9)
Datum Čas Zápas  9. kolo Skóre
10.10.2015 16:00 TJ Přeštice  -  TJ Dioss Nýřany 16 : 11    (8 : 6)
11.10.2015 10:30 SK Studénka  -  TJ Sokol Krčín 17 : 17    (10 : 8)
11.10.2015 11:00 SSK Vítkovice  -  TJ Sokol Podlázky 20 : 18    (11 : 10)
11.10.2015 14:00 1. NH Brno  -  TJ Sokol Rokytnice 16 : 15    (8 : 9)
11.10.2015 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Šroubárna Žatec 22 : 12    (13 : 6)
11.10.2015 16:00 Sokol Tymákov  -  TJ Plzeň-Újezd 18 : 24    (6 : 12)
Datum Čas Zápas  8. kolo Skóre
04.10.2015 09:00 TJ Dioss Nýřany  -  SSK Vítkovice 21 : 16    (13 : 11)
04.10.2015 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  Sokol Tymákov 15 : 15    (7 : 7)
04.10.2015 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Sokol Krčín 22 : 16    (10 : 9)
04.10.2015 11:00 TJ Přeštice  -  SK Studénka 17 : 15    (10 : 7)
04.10.2015 11:30 TJ Šroubárna Žatec  -  TJ Sokol Podlázky 18 : 18    (9 : 8)
04.10.2015 16:00 1. NH Brno  -  TJ Sokol Nezvěstice 20 : 14    (12 : 8)

 

Datum Čas Zápas  7. kolo Skóre
03.10.2015 10:30 1. NH Brno  -  Sokol Tymákov 24 : 23    (12 : 11)
03.10.2015 14:00 TJ Dioss Nýřany  -  SK Studénka 22 : 15    (12 : 6)
03.10.2015 15:00 TJ Šroubárna Žatec  -  TJ Sokol Krčín 12 : 19    (9 : 11)
03.10.2015 16:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Sokol Podlázky 18 : 14    (8 : 9)
03.10.2015 16:00 TJ Přeštice  -  SSK Vítkovice 14 : 12    (8 : 6)
03.10.2015 16:00 TJ Sokol Rokytnice  -  TJ Sokol Nezvěstice 21 : 16    (8 : 9)
Datum Čas Zápas  6. kolo Skóre
26.09.2015 15:30 TJ Sokol Podlázky  -  1. NH Brno 19 : 22    (11 : 12)
26.09.2015 15:30 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Šroubárna Žatec 24 : 12    (13 : 6)
27.09.2015 11:00 SSK Vítkovice  -  SK Studénka 22 : 19    (12 : 9)
27.09.2015 14:00 TJ Sokol Krčín  -  TJ Sokol Rokytnice 19 : 16    (9 : 9)
27.09.2015 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Dioss Nýřany 16 : 10    (10 : 5)
27.09.2015 16:00 Sokol Tymákov  -  TJ Přeštice 18 : 20    (9 : 12)
Datum Čas Zápas  5. kolo Skóre
20.09.2015 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  SSK Vítkovice 17 : 13    (8 : 7)
20.09.2015 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Dioss Nýřany 16 : 19    (9 : 10)
20.09.2015 14:00 1. NH Brno  -  TJ Sokol Krčín 20 : 18    (10 : 9)
20.09.2015 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Přeštice 22 : 22    (13 : 11)
20.09.2015 16:00 Sokol Tymákov  -  TJ Šroubárna Žatec 23 : 14    (15 : 6)
10.10.2015 16:00 SK Studénka  -  TJ Sokol Podlázky :    ( : )
Datum Čas Zápas  4. kolo Skóre
13.09.2015 10:30 SK Studénka  -  TJ Plzeň-Újezd 13 : 14    (6 : 7)
13.09.2015 10:30 TJ Dioss Nýřany  -  1. NH Brno 23 : 15    (12 : 7)
13.09.2015 11:00 TJ Sokol Krčín  -  Sokol Tymákov 18 : 20    (7 : 13)
13.09.2015 11:00 TJ Sokol Podlázky  -  TJ Sokol Nezvěstice 11 : 17    (3 : 10)
13.09.2015 11:00 SSK Vítkovice  -  TJ Šroubárna Žatec 14 : 12    (6 : 5)
13.09.2015 11:30 TJ Přeštice  -  TJ Sokol Rokytnice 19 : 12    (8 : 6)
Datum Čas Zápas  3. kolo Skóre
12.09.2015 14:00 TJ Dioss Nýřany  -  TJ Sokol Rokytnice 19 : 15    (8 : 6)
12.09.2015 15:30 TJ Sokol Podlázky  -  Sokol Tymákov 24 : 16    (16 : 10)
12.09.2015 16:00 TJ Sokol Krčín  -  TJ Sokol Nezvěstice 25 : 22    (12 : 11)
12.09.2015 16:00 SK Studénka  -  TJ Šroubárna Žatec 23 : 15    (15 : 9)
12.09.2015 16:00 SSK Vítkovice  -  TJ Plzeň-Újezd 18 : 19    (10 : 10)
12.09.2015 16:30 TJ Přeštice  -  1. NH Brno 22 : 16    (10 : 6)
Datum Čas Zápas 2,kolo Skóre
06.09.2015 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  SK Studénka 19 : 17    (12 : 10)
06.09.2015 11:00 TJ Sokol Krčín  -  TJ Sokol Podlázky 22 : 18    (11 : 7)
06.09.2015 11:00 TJ Plzeň-Újezd  -  TJ Přeštice 14 : 13    (4 : 4)
06.09.2015 14:00 1. NH Brno  -  SSK Vítkovice 18 : 14    (9 : 6)
06.09.2015 16:00 Sokol Tymákov  -  TJ Sokol Nezvěstice 18 : 14    (12 : 6)
Datum Čas Zápas 1.kolo Skóre
30.08.2015 10:30 TJ Sokol Rokytnice  -  TJ Sokol Podlázky 19 : 24    (9 : 12)
30.08.2015 10:30 SK Studénka  -  1. NH Brno 21 : 24    (11 : 15)
30.08.2015 10:30 TJ Dioss Nýřany  -    TJ Sokol Tymákov 12 : 19    (7 : 10)
30.08.2015 11:00 SSK Vítkovice  -  TJ Sokol Krčín 17 : 17    (6 : 9)
30.08.2015 11:00 TJ Přeštice  -  TJ Šroubárna Žatec 15 : 14    (8 : 7)
30.08.2015 14:00 TJ Sokol Nezvěstice  -  TJ Plzeň-Újezd 16 : 17    (10 : 10)
 

 

 

Kontakt

Nhtymakov-muzi

Facebook: Tj Sokol Tymákov
Souřadnice GPS: Loc: 49°43'7.874"N, 13°30'53.25"E
Trenér a vedoucí:
Václav Majer
603178981

Nejbližší zápas našeho týmu :

 

27.8.2017

16,00

DIOSS Nýřany A

Sokol Tymákov

 

TOPlist