Info k zápasům 7. a 8. kola Tymákov vs. 1.NH Brno a Draken Brno

07.10.2014 15:57

          Po minulém víkendu,kdy jsme uhráli bod za remízu v Presticich výsledkem 13:13 jsme o tomto víkendu hostili obě mužstva z Brna,v sobotu 1 Nh Brno a v neděli Draken Brno.
          Sobotní zápas jsme začli nezvykle ve 14:00 kvůli hostujícím hráčům ze Žatce,aby po našem zápase stihli přejet do nedalekých Kysic a odehrát své druholigové utkání ( kde uhráli bod za remizu 17:17). Proti nám nastoupil oslabený soupeř o několik hráčů ze základní sestavy, spíše to vypadalo, že krom třech hráčů jsme hráli proti dorostencum... Začátek zápasu tomu ale neodpovídal a soupeř z Brna si trpělivou hrou až do půlky prvního poločasu držel jedno až dvou golovy náskok, poté se nám podařilo vyrovnat a až do konce prvního poločasu si každý z týmu nevypracoval více jak jednobrankovy náskok a poločas skončil nerozhodně 10:10. Ve druhé půli jsme zlepšili obranu a získali několik balónů, které se nám v útoku podařilo proměnit a trhnout se do vedení o několik branek. Druhý poločas už byl v naší režii s konečným výsledkem 22:16 pro domácí. Rozhodčí Jancik. Sestava:Majer,Priban,Benedikt,Moravec,Hoblik,Havelka,Nociar P.,Zimmermann,Kakes,Kroft R.,Kroft L.,Nociar D.
V neděli k nám zavítal druhý nováček letošního ročníku Draken Brno,kterému se v novém ročníku ještě nepodařilo získat žádný bod. Začátek utkání byl už v 8:30 opět kvůli klukům ze Zatce, kteří hráli svůj zápas v Ejpovicich,kteří letos ještě neztratili ani bod a po divoké přestřelce byl výsledek 25:28 pro hosty. Od začátku utkání se nám podařilo získat dvougolove vedení, které se ale hostům vždy podařilo smazat...v prvním poločase jsme v útoku opět udělali nekolik technických chyb, pul minuty před koncem se hostům podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale měli jsme ještě šanci na poslední útok, kdy jsme si vybojovali trest po čase, který se Lubošovi podarilo proměnit a tak jsme první poločas vyhráli 9:7. Do druhé půle jsme vstoupili dobre a hned první útok jsme proměnili a vedli 10:7, ve zbytku zápasu obrana s brankářem hráli výborně a získali spoustu balónů a i když se nám v útoku ne příliš dařilo,tak jsme si postupně vybudovali az šesti brankový náskok, který jsme udrželi až do konce. Po posledním hvizdu rozhodčího Václavka na tabuli svítil výsledek 15:9 a tak jsme se mohli radovat z plného bodového zisku z domácího dvoukola.Sestava:Majer,Priban,Benedikt,Moravec, Hoblik,Havelka,Nociar P.,Zimmermann,Kakes,Kroft R.,Kroft L.,Nociar D.
          Pro nás to byl v podzimní části poslední domácí zápas, teď hrajeme už jen 4 zápasy na venkovních hřištích, jako první nás budou hostit Nezvestic, kteří mají stejné bodů jako my, mají pouze horší skóre, takže pujde o hodně a doufám, že do Tymakova privezeme oba body.

Kontakt

Nhtymakov-muzi

Facebook: Tj Sokol Tymákov
Souřadnice GPS: Loc: 49°43'7.874"N, 13°30'53.25"E
Trenér a vedoucí:
Václav Majer
603178981

Nejbližší zápas našeho týmu :

 

27.8.2017

16,00

DIOSS Nýřany A

Sokol Tymákov

 

TOPlist