Info k zápasu 5. kola proti Podlázkám

24.09.2014 21:39

V neděli 21.9. jsme na našem hřišti přivítali letošního nováčka z Podlazek,který si na začátku sezony vede velmi dobre a před vzájemným zápasem byl třetí se stejným počtem bodů jako my.

Do začátku zápasu jsme vstoupili velmi laxně,zřejmě s přesvědčením,že se zápas vyhraje sám...od první minuty jsme ztráceli,kdy jsme zejména v útoku byli bezzubi a vychytaval nás hostující brankář Miler.nakonec jsme o půli prohrávali hrozivým výsledkem 5:11...o půli jsme si řekli,že už nemáme co ztratit a zkusíme ještě s výsledkem něco udělat...začátek druhé půle se nám povedl a dokázali jsme stáhnout výsledek soupeře na rozdíl tři branek 8:11,jenže poté už hosté pomalu začali branky přidávat a nám se nepodařilo náskok zmenšit na méně než tři branky...až v posledních minutách,kdy bylo prakticky rozhodnuto se nám podařilo zápas korigovat na 17:19...rozhodčím byl Jan Baumruk z Kysic.Sestava:Majer,Priban,Hoblik,Moravec,Havelka,Nociar Pavel,Benedikt,Zimmermann (9) Kakes (5),Kroft Roman (1),Nociar Daniel (2),Tlustý František.

Doufáme,že takto k příštímu zápasu nepristoupime a začneme makat hned od začátku!!!příští zápas hrajeme na hřišti Prestic,snad se nám povede co nejdřív na nepovedeny zápas s Podlazkami zapomenout a přivést dva body